page_banner

lihlahisoa

40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC transceiver e sebetsang

Tlhaloso e khuts'oane:

40Gb / s 40km QSFP + Transceiver ke module ea transceiver e etselitsoeng likopo tsa puisano tsa 40km tsa puisano. Moralo o lumellana le 40GBASE-ER4 ea standard IEEE P802.3ba le QSFP Multi-Source Agreement (MSA).


Product Qaqileng

Tlhaloso ea Sehlahisoa

Mojule ona o fetola liteishene tsa lisebelisoa tsa 4 (ch) tsa data ea motlakase ea 10Gb / s ho li-signal tsa 4 CWDM, ebe o li kopanya ho ba mocha o le mong oa phetisetso ea 40Gb / s. Ka lehlakoreng le leng, ka lehlakoreng la moamoheli, module e khetha li-multiplexes tse kentsoeng 40Gb / s ho lipontšo tsa liteishene tse 4 tsa CWDM, ebe e li fetisetsa ho data ea motlakase ea kanale ea 4.

Bolelele ba bokahohle ba metjha e 4 ea CWDM ke 1271nm, 1291nm, 1311nm le 1331nm joalo ka litho tsa grid wavelength ea CWDM e hlalositsoeng ho ITU-T G694.2. E na le sehokedi sa duplex LC bakeng sa segokanyimmediamentsi sa sebolokigolo le sehokedi sa pini tse 38 bakeng sa sehokelo sa motlakase. Ho fokotsa ho hasana ha Optical tsamaisong ea ho hula nako e telele, fiber ea mofuta o le mong (SMF) e tlameha ho sebelisoa mojulung ona.

Karolo ea Sehlahisoa

E tšehetsa litefiso tsa 41.2Gbps ka kakaretso 

Phetiso ea CWDM e sa koaeloang ea 4x10.3Gbps

Seamohedi se nang le kutlo e phahameng ea PIN-TIA

Ho fihlela 40km ho SMF

Lisebelisoa tsa Duplex LC

Sebopeho sa QSFP + se chesang se chesang                  

Phallo ea matla <3.5W

Matlo ohle a tšepe bakeng sa ts'ebetso e phahameng ea EMI

Ho latela RoHS6 (mahala)

Mocheso oa nyeoe:

Khoebo: 0ºC ho + 70 ° C

Kopo

EA-40GBASE-ER4

InfiniBand QDR le DDR lia hokahana

Likhokahano tsa 40G Telecom

Product ga tlhaloso

Paramente

Lintlha

Paramente

Lintlha

Sebopeho sa Foromo

QSFP +

Wavelength

EA-118-CWDM

Tekanyo ea Max Data

41.2

Boholo ba Phetiso ea Max

40km @ SMF

Sehokedi

Luplex LC

Mecha ea phatlalatso

SMF

Mofuta oa Transmitter

EA-118-CWDM

Mofuta oa Seamohedi

APD

Litlhahlobo

DDM e tšehelitsoe

Boemo ba mocheso

0 ho isa ho 70 ° C (32 ho isa ho 158 ° F)

Matla a TX

-2.7 ~ 5dBm

Boikutlo ba Seamohedi

<-11.5dBm

<-11.5dBm

Tšebeliso ea Matla

3.5W

Ratio ea ho felisoa

3.5dB

1

Teko ea boleng

2

Teko ea Boleng ba Signal ea TX / RX

3

Rate Testing

4

Teko ea Optical Spectrum

5

Teko ea Senstivity

6

Teko ea ho ts'epahala le botsitso

Teko ea Endface

xinfu

Setifikeiti sa boleng

safd (2)

Setifikeiti sa CE

safd (3)

Tlaleho ea EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC transceiver e sebetsang

  • 155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC transceiver e sebetsangSehlahisoa