page_banner

lihlahisoa

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC transceiver e sebetsang

    Li-transceivers tsa SFP28 ke ts'ebetso e phahameng, li-module tse theko e tlase tse tšehetsang sekhahla sa data sa 25Gbps le bolelele ba khokahano ea 10km ho SMF. E etselitsoe 25GBASE-LR Ethernet le 25.78125 Gb / s tsela e le 'ngoe 100GE LR4. Li lumellana le SFF-8402 le SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 le IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Part 15, Class B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC transceiver e sebetsang

    SFP28 transceiver ke module ea compact transceiver e sebetsang hantle e fetolang 25Gbit / s serial PECL kapa data ea motlakase ea CML hore e be data ea serial optical e lumellanang le maemo a 25GBASE-SR. E etselitsoe marang-rang a sebaka sa polokelo e potlakileng, sehlopha sa likhomphutha se kopaneng, lipeipi tsa data tse potlakileng haholo le Khokahano ea Inter Rack. Li lumellana le SFF-8431, SFF-8432 le IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

    Li-transceivers tsa SFP28 li etselitsoe hore li sebelisoe lihokela tsa Ethernet ho fihla ho sekhahla sa data sa 25.78 Gb / s le bolelele ba khokahano ea 10 km. Ke tse lumellanang SFF-8472, 'me li tsamaellana le SFF-8432 le likarolo tse sebetsang tsa SFF-8431. Li-transceivers tsa Optical li latela tlhoko ea RoHS.