page_banner

lihlahisoa

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO / MTP transceiver e hlakileng

Tlhaloso e khuts'oane:

100Gb / s QSFP28 SR4 ke
li-transceiver tse nang le liteishene tse 'ne, tse kengoang plug, tse tšoanang le tse etselitsoeng 100 Gigabit Ethernet, Setsi sa Boitsebiso, InfiniBand QDR, DDR, SDR le CPRI10. Li lumellana le QSFP28 MSA e lumellanang, IEEE 802.3bm. Li-transceivers tsa Optical li latela tlhoko ea RoHS-6.


Product Qaqileng

Tlhaloso ea Sehlahisoa

100G QSFP28 e kopanya litselana tse 'ne tsa data ntlheng e ngoe le e ngoe le bandwidth ea 100Gb / s. Tsela e ngoe le e ngoe e ka sebetsa ho 28Gb / s ho fihla 100m sebaka sa phetisetso e sebelisa fiber ea OM4 Li-module tsena li etselitsoe ho sebetsa holim'a li-system tsa multimode fiber ho sebelisa bokahohle ba lebitso ba 850nm.

Karolo ea Sehlahisoa

Ho fihla ho sekhahla sa data sa 28Gb / s ka mocha

Sebopeho sa QSFP28 se chesang haholo

Likanale tse 4 tse 850nm VCSEL tse arohaneng le li-PIN tsa li-detector tse ngata

mocheso oa nyeoe ea perating: -20 ho isa ho 75 ℃

Mesebetsi e hlahlojoang ea dijithale e hahelletsoeng

Phepelo ea motlakase e le 'ngoe + 3.3V

Ts'ebeliso ea matla a tlase <3.5 W

Kopo

Rack ho Rack

Setsi sa Boitsebiso

Infiniband QDR, DDR le SDR

Ethernet ea 100G

CPRI 10

Product ga tlhaloso

Paramente

Lintlha

Paramente

Lintlha

Sebopeho sa Foromo

QSFP28

Wavelength

Tse 850nm

Tekanyo ea Max Data

103.1 Gbps

Boholo ba Phetiso ea Max

100m @ OM4

Sehokedi

MTP / MPO

Mecha ea phatlalatso

MMF

Mofuta oa Transmitter

VCSEL 850nm

Mofuta oa Seamohedi

PIN

Litlhahlobo

DDM e tšehelitsoe

Boemo ba mocheso

-20 ho 70 ° C (32 ho 158 ° F)

TX Matla a 'ngoe le e' ngoe

-8.4 ~ 2.4dBm

Boikutlo ba Seamohedi

<-9.2dBm

<-9.2dBm

Tšebeliso ea Matla

3.5W

Ratio ea ho felisoa

3dB

1

Teko ea boleng

2

Teko ea Boleng ba Signal ea TX / RX

3

Rate Testing

4

Teko ea Optical Spectrum

5

Teko ea Senstivity

6

Teko ea ho ts'epahala le botsitso

Teko ea Endface

xinfu

Setifikeiti sa boleng

safd (2)

Setifikeiti sa CE

safd (3)

Tlaleho ea EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO transceiver e hlakileng