page_banner

lihlahisoa

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO transceiver e hlakileng

Tlhaloso e khuts'oane:

100Gb / s QSFP28 SR4 ke
liteishene tse 'ne, tse kengoang plug, tse tsamaisang transceiver e tšoanang le e etselitsoeng 100GBASE-SR4 le 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR. Li lumellana le SFF-8665 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 le Telcordia GR-468-CORE. Li-transceivers tsa Optical li latela tlhoko ea RoHS.


Product Qaqileng

Tlhaloso ea Sehlahisoa

100G QSFP28 e kopanya litselana tse 'ne tsa data ntlheng e ngoe le e ngoe le bandwidth ea 100Gb / s. Tsela e ngoe le e ngoe e ka sebetsa ho 25.78125Gb / s ho fihlela 70m phetiso hole e sebelisa fiber ea OM3 kapa 100m phetiso hole e sebelisa fiber ea OM4. Li-module tsena li etselitsoe hore li sebetse holim'a li-multimode fiber system tse sebelisang bokahohle ba lebitso ba 850nm.

Karolo ea Sehlahisoa

Ho fihla ho sekhahla sa data sa 103.1Gb / s

Sebopeho sa QSFP28 se chesang haholo

Likanale tse 4 tse 850nm VCSEL tse arohaneng le li-PIN tsa li-detector tse ngata

Lipotoloho tsa ka hare tsa CDR liteisheneng tse amohelang le tse fetisang

Mesebetsi e hlahlojoang ea dijithale e hahelletsoeng

Phepelo ea motlakase e le 'ngoe + 3.3V

Ts'ebeliso ea matla a tlase <2.5 W

Kopo

100GBASE-SR4 100G Ethernet e fetang Duplex MMF

Infiniband EDR, FDR, QDR

Likhokahano tse ling tsa optical

Product ga tlhaloso

Paramente

Lintlha

Paramente

Lintlha

Sebopeho sa Foromo

QSFP28

Wavelength

Tse 850nm

Tekanyo ea Max Data

103.1 Gbps

Boholo ba Phetiso ea Max

70m @ OM3 / 100m @ OM4

Sehokedi

EA-12-MTP

Mecha ea phatlalatso

MMF

Mofuta oa Transmitter

VCSEL 850nm

Mofuta oa Seamohedi

PIN

Litlhahlobo

DDM e tšehelitsoe

Boemo ba mocheso

0 ho isa ho 70 ° C (32 ho isa ho 158 ° F)

TX Matla a 'ngoe le e' ngoe

-8.4 ~ 2.4dBm

Boikutlo ba Seamohedi

<-10.3dBm

<-10.3dBm

Tšebeliso ea Matla

3.5W

Ratio ea ho felisoa

3dB

1

Teko ea boleng

2

Teko ea Boleng ba Signal ea TX / RX

3

Rate Testing

4

Teko ea Optical Spectrum

5

Teko ea Senstivity

6

Teko ea ho ts'epahala le botsitso

Teko ea Endface

xinfu

Setifikeiti sa boleng

safd (2)

Setifikeiti sa CE

safd (3)

Tlaleho ea EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 le 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC transceiver e sebetsang